PRODEJNA Z DŮVODU REKONSTRUKCE UZAVŘENA !

Wintersteiger

Jedině broušení hran keramickými kotouči
WINTERSTEIGER zaručuje hrany opravdu ostré.

Broušení hran keramickými kotouči WINTERSTEIGER
Správně zvolený úhel hran dle stylu jízdy výrazně zlepšuje jízdní vlastnosti lyží a snowboardů. Jedině pomocí patentované technologie broušení hran keramickými kotouči WINTERSTEIGER docílíte přesného úhlování, hladkosti a skutečné ostrosti hran. Hladkost hrany po výbrusu keramickými kotouči prodlužuje hranám životnost ostří. Velice důležité je nastavování úhlů brusných kotoučů, které se oproti konkurenci ve strojích WINTERSTEIGER nastavují elektronicky, a proto jedině WINTERSTEIGER zajistí skutečně ostré hrany.
Rozdíl mezi broušením keramickými kotouči a konkurenční technologií brusným pásem je detailně zobrazen v grafech (obr. 1,2). Zde je patrné nepřesné úhlování hrany u brusných pásů, kde není možné docílit správné ostrosti hran.
Navíc patentovaná metoda oscilace keramických kotoučů od firmy WINTERSTEIGER je zároveň velmi šetrná k hranám, kdy nedochází k nadměrnému odběru materiálu. Oscilaci používají všechny stroje firmy WINTERSTEIGER. Navíc je tato technologie (obr.3, 4) doplněna o široký výběr úhlů, které vyhoví každému lyžaři.

Důkazem o výjimečnosti broušení hran keramickými kotouči je většina světových výrobců, kteří tuto technologii používají. Mezi ně patří značky, jako jsou Atomic, Fischer, Blizzard, Rossignol, Salomon,
Völkl a další. Nově vyrobené lyže tak jsou ihned připravené na sníh! Dále se WINTERSTEIGER uplatňuje v závodním oddělení, kde nejlepší lyžaři světa využívají broušení keramickými kotouči, např. reprezentace Rakouska, Německa, Švédska a další.
Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním.