Z důvodu nařízení vlády, kamenná prodejna a půjčovna zavřena do odvolání.

Wintersteiger

Jedině broušení hran keramickými kotouči
WINTERSTEIGER zaručuje hrany opravdu ostré.

Broušení hran keramickými kotouči WINTERSTEIGER
Správně zvolený úhel hran dle stylu jízdy výrazně zlepšuje jízdní vlastnosti lyží a snowboardů. Jedině pomocí patentované technologie broušení hran keramickými kotouči WINTERSTEIGER docílíte přesného úhlování, hladkosti a skutečné ostrosti hran. Hladkost hrany po výbrusu keramickými kotouči prodlužuje hranám životnost ostří. Velice důležité je nastavování úhlů brusných kotoučů, které se oproti konkurenci ve strojích WINTERSTEIGER nastavují elektronicky, a proto jedině WINTERSTEIGER zajistí skutečně ostré hrany.
Rozdíl mezi broušením keramickými kotouči a konkurenční technologií brusným pásem je detailně zobrazen v grafech (obr. 1,2). Zde je patrné nepřesné úhlování hrany u brusných pásů, kde není možné docílit správné ostrosti hran.
Navíc patentovaná metoda oscilace keramických kotoučů od firmy WINTERSTEIGER je zároveň velmi šetrná k hranám, kdy nedochází k nadměrnému odběru materiálu. Oscilaci používají všechny stroje firmy WINTERSTEIGER. Navíc je tato technologie (obr.3, 4) doplněna o široký výběr úhlů, které vyhoví každému lyžaři.

Důkazem o výjimečnosti broušení hran keramickými kotouči je většina světových výrobců, kteří tuto technologii používají. Mezi ně patří značky, jako jsou Atomic, Fischer, Blizzard, Rossignol, Salomon,
Völkl a další. Nově vyrobené lyže tak jsou ihned připravené na sníh! Dále se WINTERSTEIGER uplatňuje v závodním oddělení, kde nejlepší lyžaři světa využívají broušení keramickými kotouči, např. reprezentace Rakouska, Německa, Švédska a další.
Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním.